عجیب‌ترین خودروهای تولید شده در جهان+تصاویر
با اینکه خودروهای زیبای زیادی هر سال در حال ورود به بازار هستند اما گاه خودروهای زشتی نیز تولید می شوند که باعث تعجب همه می شوند. بعضی مواقع این محصولات به علت ظاهر عجیبشان توانستند به موفقیت بسیاری دست یابند و طرفداران بسیاری هم پیدا کنند.
 
تعدادی از این اتومبیل ها هم با اینکه از نظر ظاهری جذابیت چندانی ندارند اما از نظر فنی محصولاتی قدرتمند شناخته می شوند.
 
در این گزارش نگاهی داریم  به تعدادی از خودروهایی که با ظاهر بسیار عجیب و غیر عادی وارد بازار شده اند.
  
 
Jetstream SC250
 
خودرویی که از نظر ظاهری بیشتر شبیه یک ماشین کارتینگ است تا یک اتومبیل اما از نظر فنی می تواند به راحتی با بسیاری از محصولات گران قیمت تر بازار رقابت کند.
 
 
 
Lister Storm
 
محصولی که در زمان ورود به بازار سعی کرد تا با ایجاد تغییراتی در طراحی‌های استاندارد طرفداران آینده نگر را جذب خود کند. با این حال ایرادات طراحی در قسمت هایی از بدنه آن باعث شد تا افراد بسیاری هم که ظاهر آن را پسندیدند از آن دوری کنند.
 
 
 
Mitsuoka Himik
 
محصولی که از نظر ظاهری همانند خودروهای قدیمی اروپایی و آمریکایی است اما در واقع محصولی است که به تقلید از طراحی این خودروها در ژاپن ساخته شده است.
 
 
 
Salica GT
 
شرکتی که سعی کرده است تا بدنه خودرویش را به گونه ای همانند یک اسباب بازی طراحی کند احتملآ هیچ چیز از خودروهای لوکس نمی‌داند. این محصول به گونه ای طراحی‌شده است که بدنه آن خریدار را به یاد محصولات لگو می‌اندازد.
 
 
 
Studebaker Avanti
 
یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک ماشین رنگ آن است. رنگ خودرو می‌تواند توجهات بسیاری را جلب خود کند و یک رنگ بد هم می تواند اتومبیلی با طراحی مناسب را زشت نشان دهد. حال این محصول علاوه بر اینکه از طراحی نه چندان زیبایی برخوردار است از رنگ بسیار ساده و بدون جذابیتی استفاده کرده است.
 
 
 
Plymouth Prowler
 
محصولی که سعی کرده است ترکیبی از خودروهای قدیمی و جدید را ارائه دهد و به همین خاطر نتوانسته به هیچ یک از اهداف خود به خوبی دست یابد. این اتومبیل با وجود این که قدرت بسیار بالایی دارد اما به علت ظاهر عجیبش طرفداران بسیاری ندارد.
 
 
 
Blast Automotive Blast
 
شاید افرادی که صدها هزار دلار پول برای یک خودرو خرج می‌کنند چندان جذب محصولی به ظاهر یک جعبه نشوند، به همین دلیل معلوم نیست که سازنده این اتومبیل در هنگام تولید آن دقیقآ چه طرحی را در نظر داشته است.
 
 
 
DeLorean DMC-12
 
یکی از اولین خودروهایی که سعی کرد ظاهری آینده نگرانه را ارائه دهد و تقریباً تا حدودی نیز در این راه موفق شد. این اتومبیل در فیلم‌های معروف "بازگشت به آینده" به عنوان ماشین زمان مورد استفاده قرار گرفت و توانست به دلیل محبوبیت این فیلم‌ها جای خود را در تاریخ حفظ کند.
 
 
 
Mosler Raptor
 
طراحان خودرو معمول سعی می‌کنند تا محصولی را طراحی کنند که با بدنه‌ای خاص و ویژه چشم‌گیر و منحصر به فرد باشد. اما طراحان این خودرو به نظر می رسد که با ساخت وسیله ای جعبه مانند سعی کرده اند خودرویشان را منحصر به فرد جلوه دهند.
 
 
IFR Automotive Aspid
 
خودرویی که بیشتر همانند ماشین انحصاری شخصیت های منفی فیلم‌های هالیوودی است تا یک اتومبیل واقعی. این محصول با طراحی عجیب خود از نظر قدرت و سرعت بسیار توانمند است و می‌تواند به‌راحتی با بسیاری سوپر اسپرت‌های معمولی رقابت کند.
 
 
 
تاريخ : یک شنبه 30 فروردين 1394برچسب:, | | نویسنده : مقدم |