ابزاری برای لمس صفحه نمایش با دستکش + تصاویر
1426418184521_5.jpg

 

ابزار جداشدنی Glovys، یک فیلم مخصوص است که بر روی صفحه نمایش تلفن‌همراه قرار گرفته و تغییر در فشار وارده به صفحه را حس می‌کند؛ از این طریق کاربر می‌تواند حتی با پوشیدن دستکش، از تلفن خود استفاده کند.

  یک مبتکر اهل اسلوونی به نام «اسکار مارکو موزیچ» ابزار نوآورانه‌ای ارائه داده‌ که کاربران را قادر می‌سازد حتی با پوشیدن دستکش، از گوشی هوشمند خود استفاده کنند.

 

این وسیله از دو ورقه فیلم‌ مجهز به مدارهای شفاف تشکیل شده که این مدارها توسط فضایی کوچک از یکدیگر جدا شده‌اند. زمانی که کاربر ورقه فوقانی را فشار می‌دهد، این دو مدار یکدیگر را لمس کرده و بار الکتریکی تخلیه می‌کنند که این موضوع موجب فعال‌شدن صفحه لمسی گوشی می‌شود.

 

ابزار ابداعی این عمل را بدون استفاده از هیچ نوع باتری و بدون نیاز به مدرج‌شدن انجام می‌دهد.

 

ابزار Glovys با فشار دادن پدهای چسبنده موجود بر روی چهار گوشه آن، به گوشی هوشمند متصل می‌شود؛ این پدهای چسبناک را می‌توان شست و دوباره مورد استفاده قرار داد.

 

حق اختراع این فناوری به ثبت رسیده و مبتکر اسلوونیایی امیدوار است بتواند آن را بیشتر توسعه دهد. این محصول برای اکثر گوشی‌ها از آی‌فون 3 گرفته تا آی‌فون 6 پلاس در دسترس است و موزیچ به دنبال تولید نسخه‌های دیگر برای استفاده در سایر مدل‌های تلفن‌همراه، تبلت‌ها و ابزار پوشیدنی است.

 

قرار است این فناوری در اسلوونی تولید و در ماه دسامبر سال جاری میلادی به بازار عرضه شود.

 

 

 

 

ابزار Glovys

 

 

 

ابزار Glovys

 

 

 

ابزار Glovys برای استفاده از تلفن همراه با دستکش

 

 

 

ابزار Glovys برای استفاده از تلفن همراه با دستکش

 

 

 

تاريخ : دو شنبه 31 فروردين 1394برچسب:, | | نویسنده : مقدم |