دارایی صاحبان ثروتمند بوگاتی +تصاویر

ولفگانگ دورهایمر، رئیس و مدیرعامل شرکت‌های بوگاتی و بنتلی، اخیراً از آماری پرده برداشت که حاکی از ثروت فراوان و ماشین‌بازی خریداران بوگاتی ویرون است. به گفته وی هر مالک ویرون دارای یک مجموعه ماشین بسیار گران‌قیمت نیز می‌باشد. این جای تعجبی هم ندارد که مشتریان بوگاتی که بیش از 1 میلیون دلار بابت آن پرداخت می‌کنند، جزو ثروتمندترین افراد باشند.

دارایی صاحبان ثروتمند بوگاتی
فقط ثروتمندترین افراد قادرند مالک یک بوگاتی باشند


به طور متوسط هر مالک و خریدار بوگاتی ویرون دارای 84 اتومبیل، 3 عدد هواپیمای جت و یک قایق تفریحی است. در مقایسه باید گفت که هر مالک بنتلی تنها صاحب 8 خودروی دیگر است. این نشان از تفاوت قابل‌ملاحظه در بین مالکان خودروهای این دو برند است. با این وجود بعید است در بین 84 دستگاه خودروی صاحبان بوگاتی ویرون، چندتایی بنتلی به چشم نخورد!

دارایی صاحبان ثروتمند بوگاتی
کلکسیون خودروها در کنار بوگاتی ویرون


به گزارش بلومبرگ هنوز 20 دستگاه بوگاتی ویرون از مجموع 450 دستگاه تولیدی آن برای فروش باقی مانده‌اند که قیمت پایه آن‌ها از 1.85 میلیون دلار آغاز می‌شود.
 

 
دارایی صاحبان ثروتمند بوگاتی
بوگاتی ویرون منصوری، برای ثروتمندان مشکل پسند


بنابه گفته بلومبرگ، در حال حاضر گروه فولکس‌واگن که مالک بوگاتی، بنتلی، لامبورگینی، آئودی، دوکاتی و خیلی برندهای معروف دیگر است، در حال آزمایش ابتدایی روی سه طرح مفهومی متفاوت برای جایگزینی خودروی رکورددار بوگاتی ویرون است.

دارایی صاحبان ثروتمند بوگاتی

ویرون گرنداسپرت ویتس، از آخرین نسخه های بوگاتی

تاريخ : شنبه 30 خرداد 1394برچسب:, | | نویسنده : مقدم |