بزرگ ترین کشفیات علمی تاریخ آمریکا
 در قسمت قبلی به 25 مورد از کشفیات علمی ایالات آمریکا اشاره کردیم، از کشف سیاهچاله های کلان جرم گرفته تا شکار تصاویر سحابی عقاب توسط تلسکوپ هابل و بسیاری از کشفیات علمی دیگر که در تاریخ آمریکا انجام گرفته است. با ما همراه باشید تا به بقیه‌ی این اکتشافات بپردازیم.
 
مونتانا

این فسیل بزرگ‌ترین، گران‌ترین و حفظ‌شده‌ترین فسیل یک تیرانوسور رکس است که تاکنون یافت شده‌است. در سال 1902، دیرینه شناسی به نام بارنوم براون اولین تی‌رکس جهان را پیدا کرد.
 
بزرگ ترین کشفیات علمی در تاریخ ایالات آمریکا (بخش آخر)
 
طول آن 41 متر تخمین زده می‌شود در سال ۱۹۹۷ این فسیل با قیمت ۷.۶ میلیون دلار خریداری شد که بالاترین پولی است که بابت سنگواره یک دایناسور پرداخت شده‌است. و اکنون این فسیل برای نمایش دائمی در موزه تاریخ طبیعی فیلد در شیکاگو , ایلی‌نوی قرار دارد.
 


نبراسکا

نبراسکا پر از مکان‌های باستان شناسی است، یکی از این محل‌ها به خانه‌ی دو گربه ما قبل تاریخ اختصاص دارند که توسط دیرینه شناس «Loren Eiseley» در طول جنگ، کشف شد. این تصویر هنری که در بالا می‌بینید معروف به گربه‌های «شمشیردندان‌نمایان» هستند که آن زمان در شمال آمریکا بسیار رایج بود.
 
بزرگ ترین کشفیات علمی در تاریخ ایالات آمریکا (بخش آخر)
 

 
نوادا

ایکتیوسور یک خزنده دریایی غول پیکری شبیه ماهی و دلفین بوده و در طول دوره دوم زمین شناسی (دوران میان‌زیستی) تکامل زیادی داشتند. بر اساس شواهد سنگواره‌ای، آن‌ها تقریباً 65 تا 248 میلیون سال پیش منقرض شدند. دانشمندان در نوادا، اسکلت کامل یک خزنده دریایی باستانی، معروف به «ماهی‌ خزنده‌ سان» را کشف کردند.
 
بزرگ ترین کشفیات علمی در تاریخ ایالات آمریکا (بخش آخر)
 

 
نیوهمپشایر

در سال 1787 اولین ساعت زنگ دار مکانیکی جهان، توسط فرد آمریکایی به نام «Levi Hutchens» اختراع شد. این ساعت به همراه چرخ دنده‌های مکانیکی‌اش، درون یک جعبه از جنس کاج قرار داشت. زمانی که ساعت شروع کوک می‌کرد باعث می‌شد که در یک زمان دقیق به زنگ آید.
 
بزرگ ترین کشفیات علمی در تاریخ ایالات آمریکا (بخش آخر)
 

 
نیوجرسی

دبلیو جیسون مورگان، استاد علوم در دانشگاه پرینستون، تعریف جدیدی از صغحات تکتونیکی ارائه داد، که سطح زمین از صفحاتی که در اطراف آن در حال حرکت هستند تشکیل شده است. این صفحات به‌صورت مداوم در حال حرکت هستند و براثر برخورد این صفحات پدیده‌هایی همچون زلزله، آتش‌فشانها، تشکیل کوهها، تشکیل درازگودالها و دیگر پدیده‌ها حاصل می‌شوند.
 
بزرگ ترین کشفیات علمی در تاریخ ایالات آمریکا (بخش آخر)
 
صفحات پوسته زمین به این دلیل قابلیت حرکتی دارند که سنگ‌کره های پوشاننده‌ی سطح زمین دارای جرم حجمی و نیروی بیشتری در مقایسه با لایه‌های زیرین خود به نام سست‌کره هستند. در سال 2002، مورگان مدال نشان ملی علوم را برای این کار ارزشمند خود، دریافت کرد. این نظریه در فهم و درک ما از نیروهای زمین شناسی که پوسته‌ی زمین و اعماق آن را کنترل می‌کرد و در نتیجه تکامل حیات زمین و آب و هوا، کمک شایانی کرد.
 


نیو مکزیکو

اولین آزمایش بمب اتمی در لوس آلاموس نیومکزیکو بود، که موفقیت آمیز بودن این آزمایش، جهان را به عصر هسته‌ای سوق داد. بمباران اتمی هیروشیما و ناگازاکی، دو عملیات اتمی بودند که در زمان جنگ جهانی دوم به دستور هری ترومن، رئیس جمهور وقت آمریکا، علیه امپراتوری ژاپن انجام گرفتند
 
 بزرگ ترین کشفیات علمی در تاریخ ایالات آمریکا (بخش آخر)
 
بمب اتمی اول به نام پسر کوچک توسط یک هواپیمای بمب افکن به نام «انولا گی» بر روی هیروشیما انداخته شد. برای تاثیر تخریبی بیشتر، بمب به نحوی تنظیم شده بود که ۵۷۶ متر بالای سطح زمین منفجر شود.
 
انرژی تولید شده توسط این بمب برابر با انرژی حاصل از 16 هزارتن تی‌ان‌تی بود. فعل و انفعالات اتمی در مرکز این بمب باعث گرمایی حدود چندین میلیون درجه سانتیگراد شد. این گرمای عظیم هر چیزی را تا شعاع یک و نیم کیلومتری مرکز اصابت بمب بطور کلی ذوب نمود. مردمی که از دور دست انفجار «پسر کوچک» را در آسمان هیروشیما مشاهده کردند، می‌گفتند که خورشید دیگری را در آسمان دیده‌اند.
 


نیویورک

در سال 1910، توماس هانت مورگان محقق دانشگاه کلمبیا، نظریه وراثت کروموزومی، را که در پیوند صفات خاص به کروموزومها نقش داشت، اثبات کرد. این زیست‌شناس آمریکایی به خاطر پی بردن به نقش کروموزم‌ها در وراثت برنده جایزه نوبل فیزیولوژی و پزشکی در سال 1933 شد. بعدا یکی از شاگردان او طی پژوهشی برای اولین بار نقشه‌ی ژنتیکی را ساخت که علم ژنتیک را متحول کرد.
 
بزرگ ترین کشفیات علمی در تاریخ ایالات آمریکا (بخش آخر)
 

 
کارولینای شمالی

ارویل رایت و ویلبر رایت، دو برادر آمریکایی اهل اوهایو، که به «برادران رایت» شهرت دارند، به خاطر اختراع اولین هواپیمای قابل کنترل موتوردار و سنگین تر از هوا در تاریخ ۱۹۰۳ مشهور شدند. آنها سال‌ها بر روی گلایدرها و وسایل نقلیه مشابه، قبل از نخستین پروازشان کار می‌کردند. آنها همچنین بخاطر ابداع اولین روش منطقی برای هدایت هواپیما شهرت دارند.

بزرگ ترین کشفیات علمی در تاریخ ایالات آمریکا (بخش آخر)
 
در تابستان ۱۹۰۱ اولین گلایدر واقعی آنها، برای آزمایش آماده شد. آنها کیتیهک را برای این موضوع انتخاب کردند. اما پرواز آن چندان موفقیت آمیز نبود. گلایدر بعدی آنها قناری نام گرفت. سپس مطالعات بیشتر روی این موضوع انجام دادند و دریافتند که مشکلات محاسباتی باعث عدم موفقیت آنها می‌شود. سرانجام آنها توانستند در سال ۱۹۰۳ اولین هواپیمای خود را چهار بار به اندازه ی 852 فیت، به پرواز درآوند.
 


داکوتای شمالی

دانشمندان آمریکایی فسیل‌های گونه‌ تازه از دایناسور را کشف کردند که بدنش از پر پوشیده بوده و در شمال آمریکا زندگی می‌کرده است. این دایناسور عجیب منقار تیغه‌ای استخوانی، بر بالای سر و دمی دراز مثل بزمجه داشته است. محققان به این دایناسور لقب «مرغ جهنم»داده‌اند، مرغی که پرواز نمی‌کرده است اما بسیاری از رفتارهای پرندگان را داشته، پرنده‌ای که بخوبی برای جنگیدن و کشتن مجهز بوده است.
 
بزرگ ترین کشفیات علمی در تاریخ ایالات آمریکا (بخش آخر)
 
این دایناسور برخی ویژگی‌های پرندگان و برخی خصوصیات خزندگان را داشته است. طول این جانور 3.5 متر و در حالت ایستاده 1.5 متر، و به بزرگی یک خودروی کوچک بوده است. آنزو متعلق به گونه‌ای از دایناسورها به نام Oviraptorosauria است و کشف این فسیل‌ها ثابت می‌کند، این گونه در شمال آمریکا هم زندگی می‌کرده‌، پیش از این شواهد اصلی وجود این گونه در مرکز و شرق آسیا پیدا شده بود.
 


اوهایو

گودیر تایر، شرکت تایر و لاستیک‌سازی آمریکایی است، که در سال ۱۸۹۸ توسط «فرانک سیبرلینگ»، در شهر اکران، اوهایو تاسیس شد. گودیر تولید کننده انواع لاستیک‌ها، برای خودرو، کامیون‌های تجاری، کامیون‌های سبک، اتومبیل‌های مسابقه، هواپیما، تجهیزات کشاورزی و همچنین کلیه لاستیک‌های ماشین‌آلات سنگین، می‌باشد.
 
 بزرگ ترین کشفیات علمی در تاریخ ایالات آمریکا (بخش آخر)
 
نام این شرکت، از نام چارلز گودیر، مخترع نوعی لاستیک، گرفته شده است. وی این لاستیک را، در سال ۱۸۳۹ اختراع کرد و نکته قابل توجه این است، که گودیر هیچوقت با این کمپانی ارتباط مستقیم نداشته است. 

این شرکت موفق‌ترین تولیدکننده تایر در تاریخ مسابقات فرمول یک است و رکورد گودیر در این مسابقات، دست‌نیافتنی می‌باشد. مسابقات فرمول یک فصل ۱۹۹۸، آخرین دوره‌ای بود، که شرکت گودیر، در مسابقات فرمول یک حضور داشت و درحال‌ حاضر، تنها منبع تایر، برای سری نسکار می‌باشد.
 


اکلاهما

لباسهای فضایی امروزی، از زمان ساخت اولین پیش نمونه آن توسط خلبانی به نام وایلی پست در سال 1934، راه درازی را برای تکامل خود پیموده‌اند. «پست» لباسی را که خودش طراحی کرده بود پوشید تا یک حد نصاب ارتفاع بجای بگذارد؛ اما وقتی در ارتفاع 50000 پایی پرواز می‌کرد، موفق به کشف "جریان جت” شد.
 
بزرگ ترین کشفیات علمی در تاریخ ایالات آمریکا (بخش آخر) 
 
لباس او در اصل یک لباس غواصی لاستیکی بود که بخشهای مربوط به دست و پا را با نخ به آن بسته بود، به گونه‌ای که به راحتی می‌توانست به قسمتهای هدایت کننده هواپیما دسترسی داشته باشد و در بالای آن یک کلاه فلزی قرار داده بود.
 


اورگن

گروهی از غارنوردان مبتدی موفق به کشف گونه جدیدی از عنکبوت، در غاری در کوهستان‌های جنوبی اورگان شدند که دانشمندان به دلیل وجود پنجه‌های جلویی مهیب، آنها را تراگلورپتر «Trogloraptor marchingtoni» یا دزد غاری نامیدند.
 
بزرگ ترین کشفیات علمی در تاریخ ایالات آمریکا (بخش آخر) 
 
محققان این عنکبوت قهوه‌ای مایل به قرمز را یک خانواده مستقل اعلام کردند که باید وارد طبقه بندی شوند؛ این خانواده اولین گونه کشف شده در شمال آمریکا از اواخر قرن 19 است. دانشمندان مدت زمان بسیار زیادی را صرف فهمیدن این موضوع کردند که این موجودات جزو چه گونه هایی نیستند؛ چراکه باید اثبات می‌کردند که گونه‌ای جدید را کشف کرده‌اند.
 


پنسیلوانیا

سالک در سال 1939 از مدرسه پزشکی دانشگاه نیویورک فارغ التحصیل شد و خیلی زود کار در بیمارستانی در نیویورک را آغاز کرد. او خیلی زود هوش و ذکاوتش در امر تحقیقات پزشکی را نشان داد به طوریکه از سوی دانشگاه میشیگان برای ادامه تحقیقات پزشکی مورد نظرش مورد قبول واقع شد.
 
 بزرگ ترین کشفیات علمی در تاریخ ایالات آمریکا (بخش آخر)
 
او در ادامه و بنا به درخواست ارتش آمریکا نخستین واکسن آنفلوآنزا را تولید کرد. سالک در سال 1947 به عنوان مدیر آزمایشگاه تحقیقات ویروسی دانشگاه پیتزبورگ، برگزیده شده بود. انستیتویی که در آن وی توانست شیوه‌ای برای تولید واکسن فلج اطفال ابداع کند.

سالها طول کشید تا واکسن مورد نظر سالک تولید شود. این اتفاق تاریخی در سال 1955 روی داد. در این سال و پس از گذشت یک سال از آغاز آزمایشات بر روی یک میلیون کودک 6 تا 9 سال، اثرگذاری واکسن فلج اطفال مورد تأیید قرار گرفت. سالک نه تنها درخواستی برای ثبت اختراعش نداد بلکه پولی نیز برای این پروژه طلب نکرد در عوض زندگی سالم میلیون ها کودک در سراسر جهان را به عنوان پاداش کار خود انتخاب کرد.

تعدا بیمارانی که به فلج اطفال مبتلا بودن در سال 1952، 22000 هزار نفر گزاش شده بود که این تعداد در سال 2015، به 69 رقم کاهش پیدا کرد.
 


رود آیلند

دانشمندان ناسا در مارس سال 2015، با استفاده از داده‌های به دست آمده از مدارگرد شناسایی کننده مریخ اعلام کردند که در برخی فصول این سیاره مرموز، آب جاری وجود دارد، هر چند این آب خالص نبوده و به میزان قابل توجهی ترکیبات نمکی در خود دارد.
 
بزرگ ترین کشفیات علمی در تاریخ ایالات آمریکا (بخش آخر) 
 
دانشمندان ناسا رگه‌هایی را در سطح این سیاره به ویژه سطوح شیب دار منتهی به دره‌ها یافته بودند که در کمال حیرت آنها تنها در تابستان وجود داشته و در زمستان‌ها محو می‌شدند. 

مدارگرد شناسایی کننده مریخ، قابلیت آنالیز دقیق عوارض جغرافیایی با عرض کمتر از ۱۸ متر را ندشت اما دانشمندان ناسا با استفاده از روشی منحصربفرد موفق به تجزیه و تحلیل دقیق رگه هایی در مریخ شده بودند که تنها ۵ متر پهنا داشتند.
 
آنها مطمئن شدند که این رگه‌ها متشکل از ساختارهای نمکی هستند که در فصول گرم سال مریخ به مولکولهای آب چسبیده و جاری می شوند و اکنون که آب آنها تبخیر شده تنها به شکل رگه شکل باقی مانده‌اند. این کشف تاریخی خبر خوشحال کننده‌ای برای آن دسته از دانشمندان و مردم علاقه‌مند به جستجوی حیات میکروبی در مریخ بود.
 


کارولینای جنوبی

نوترینوها یک از رایج‌ترین ذرات موجود در جهان است که تقریبا تشخیص آنها غیر ممکن است. این ذرات که برای اولین بار در سال 1956 در کارولینای جنوبی کشف شدند، جرم بسیار ناچیزی داشته، و به سرعت نور نزدیک هستند. به همین دلیل به «ذرات ارواح» معروف هستند. این ذرات ممکن است، علت تشکیل جهان از ماده را، توضیح دهند.
 
بزرگ ترین کشفیات علمی در تاریخ ایالات آمریکا (بخش آخر)
 

 
داکوتای جنوبی

داکوتای جنوبی یک کشور پر از یافته های ماقبل تاریخ است. و محل کامل ترین اسکلت T. Rex که تاکنون کشف شده، می‌باشد. اخیرا دانشمندان رپتور جدیدی پیدا کرده‌اند و نام  «Dakotaraptor steini» را به آن اختصاص داده‌اند.
 
 بزرگ ترین کشفیات علمی در تاریخ ایالات آمریکا (بخش آخر)
 
این دایناسور یکی از بزرگترین دایناسوری است که تا به حال کشف شده ،که حدود 65 میلیون سال پیش در داکتای جونبی پرسه می‌زد.
 


تنسی

پرومتیوم در سال 1945 توسط مارینسکی، گلندنین و کریل در تنسی کشف شد. نام این عنصر از کلمه پرومتس (کسی که در اسطوره های یونانی آتش را از خدا دزدید) گرفته شده است.
 
 بزرگ ترین کشفیات علمی در تاریخ ایالات آمریکا (بخش آخر)
 
بیانات ایرت در کشف این عنصر به 1924 بر می‌گردد ولی قادر به اثبات آن نشد. بعد از آن، گروهی از دانشگاه اوهایو کشف عنصر 61 را از طریق سنتز سیکلوترون اعلام کردند ولی این بار نیز قادر به اثبات آن نشدند. سرانجام در سال 1947 این عنصر با استفاده از کروماتوگرافی مبدل یون بر روی بقایای رآکتورهای هسته ای مورد شناسایی قرار گرفت.
 


تگزاس

در سال ۱۹۶۹ وقتی که نییل آرم استرانگ قدم بر ماه گذاشت و برخی از معروف‌ترین جملات قرن بیستم را بر زبان آورد، مردمی که مخاطب این پیام بودند درست همین جا در مرکز فضایی جانسون ناسا (NASA’s Johnson Space Center) بودند.
 
بزرگ ترین کشفیات علمی در تاریخ ایالات آمریکا (بخش آخر)
 
این مرکز که به نام رئیس جمهور فقید تگزاسی ایالات متحده، لیندون بی. جانسون «Lyndon B. Johnson» نام گذاری شده و در سال ۱۹۶۱ آغاز به کار کرد، محل کنترل ماموریت و همه کاره زمینی ماموریت های سرنشین دار است. در این مکان اولین فضانوردان بعد از بازگشت از فضا قرنطینه شدند و  اولین سنگ‌هایی که از ماه به زمین آمد در آن نگهداری می‌شد. بسیاری از فضاپیماهای فناوری بزرگ به جا مانده از دهه‌های اولیه برنامه فضایی آمریکا، در آن منزل یافته‌اند.
 


یوتا

یکی از کشفیات ما قبل تاریخ که در این منظقه صورت گرفته، مربوط به دایناسوری با بینی بزرگ و شاخدار به نام «Nasutoceratops titusi» است. این موجود گیاه‌خوار که از خویشاوندگان تریسراتوپس هستند، 66 میلیون سال پیش در جنوب یوتا، می زیسته‌اند.
 
بزرگ ترین کشفیات علمی در تاریخ ایالات آمریکا (بخش آخر)
 

 
ورمونت

ویلسون بنتلی در 9 فوریه سال 1865 در شهر جریکو در آمریکا متولد شد. او پی برد که بلورهای برف 6 شاخه هستند البته تعداد کمی هم 3 شاخه هستند. در هر دانه برف همه‌ی شاخه‌ها شبیه یکدیگر بودند، ولی هر یک از دانه‌های برف شکل منحصر به فرد خود را دارد .
 
 بزرگ ترین کشفیات علمی در تاریخ ایالات آمریکا (بخش آخر)
 
او معتقد بود وقتی دانه برف، آب می‌شود این زیبائی از بین می‌رود بدون اینکه جائی ثبت شود. او چند سال به نقاشی این دانه‌های برفی پرداخت و بعد تصمیم گرفت از آنها عکس بگیرید.

در سن 17 سالگی خانواده او تمام پس اندازشان را صرف خرید دوربین مورد نیاز او کردند و بعد از سال‌ها تلاش  در سال 1900، موفق به گرفتن تصویری از دانه‌های برف شد و در سن 66 سالگی کتاب ویلی به چاپ رسید. با توجه به عدم وجود تکنیکهای امروزی و با توجه به اینکه دانه‌های برف بلافاصله آب می‌شدند، باید به اهمیت تلاش این کاشف پی برد .
 


ویرجینیا

دانشمندان در ایالات متحده مجموعه‌ای از از عروق لنفاوی را در مغز کشف کردند که سیستم ایمنی بدن را به مغز متصل می‌کند، چیزی که قبلا دانشمندن در صحت آن تردید داشتند. این کشف نه تنها می‌توانست باعث بازبینی کتاب‌های درسی شود، بلکه در فهم چگونگی تاثیر سیستم ایمنی، در رفتار و مغز ما، تاثیر بسزایی داشت.
 
بزرگ ترین کشفیات علمی در تاریخ ایالات آمریکا (بخش آخر)
 

 
واشینگتون

دکتر هنری جی هیملیچ «Henry J.Heimlich» پزشک آمریکایی که به‌خاطر ابداع روش فشارش شکمی یا مانور هیملیچ، برای خارج نمودن اشیا خارجی بلعیده شده از درون حلق بیمار، شناخته شده است.
 
بزرگ ترین کشفیات علمی در تاریخ ایالات آمریکا (بخش آخر)
 
مانور هیملیچ یا چوک مانور اورژانسی ابداع شده توسط وی٬ بهترین روش تا به‌ امروز برای بیرون راندن اشیای خارجی بلعیده شده توسط کودکان و بزرگ‌سالان است. مانور هایملیک (Heimlich maneuver) یا کشش شکمی یکی از مهمترین اقدامات حیاتی در فوریت‌های پزشکی است. این اقدام درمانی که برای جلوگیری از خفگی ناشی از ورود جسم خارجی به مجاری تنفسی انجام می ‌شود می‌تواند از مرگ بسیاری از افراد مبتلا جلوگیری نماید.
 


ویرجینیای غربی

رابرت فولتون (Robert Fulton) متولد سال ۱۷۶۵ میلادی، مهندس و مخترع آمریکایی بود. او اگرچه تحصیلات عالی و مدرک دانشگاهی نداشت، اما صنعت‏گری مبتکر و صاحب ایده بود. بر همین اساس وی اولین کسی بود که برای حرکت کشتی‌ها به فکر استفاده از نیروی بخار افتاد و چندین سال به تحقیقات و آزمایشات خود در این زمینه ادامه داد.
 
بزرگ ترین کشفیات علمی در تاریخ ایالات آمریکا (بخش آخر)
 
شاید بتوان از رابرت فولتن، مخترع کشتی بخار به عنوان کسی نام برد که بیشترین اعتبار را به خاطر یک ابتکار از آن خود ساخت در حالی که اصولا یک مبتکر پرنبوغ نبود. در واقع مبتکران واقعی در پشت‌ پرده، استفاده از نیرو محرکه بخار در کشتی‌ها جان فیتچ و جیمز رامسی بودند. فیتچ و رامسی آزمایش‌های هدفمند خود را حدود سال‌های ۱۱۶۰ هجری خورشیدی آغاز کردند. این در حالی بود که نمایش موفقیت‌آمیز فولتن با کشتی کلرمونت حدود ۲۰ سال پیش از آن به دست آمد.

با وجود ایده‌های عالی این دو مخترع و صنعتکار در طرح مفهومی حمل و نقل دریایی به وسیله نیروی بخار، عملا نام این دو نفر هیچ‌گاه به عنوان مخترعان کشتی بخار ذکر نمی‌شود. کشتی بخار طراحی شده توسط رابرت فولتن، حدود ۲۰ سال پس از تلاش‌های فیتچ و رامسی توانست با موفقیت دل دریاها را بگشاید و آینده متفاوتی را به بشریت عطا کند. رابرت فولتن همان شخصی است که امروزه همه ما او را به عنوان پدر کشتی‌ بخار می‌شناسیم.
 


ویسکانسین

در سال 1988 جیمز تامسون، در یکی از آزمایشگاه‌های ویسکانسین، سلول های بنیادی جنین انسان را جدا و در آزمایشگاه رشد داد که در آن زمان یکی از بزرگترین مباحث اخلاقی علم مدرن، محسوب می‌شد. بعدا در سال 2007، در همان آزمایشگاه، روشی ابداع شد که بدون نیاز به سلول‌های جنین انسان، سلول‌های معمولی انسان را به سلول‌های بنیادی تبدیل می‌کرد.
 
بزرگ ترین کشفیات علمی در تاریخ ایالات آمریکا (بخش آخر)
 

 
وایومینگ

بیشتر اکتشافاتی که در خصوص دایناسورها انجام شده مربوط به همین ایالت است، دایناسورهای گیاهخواری مانند: آلوزاروس، استگوزاروس، کاماراسور، دیپلودکس و آپاتوزاروس در همین محل کشف شدند. فسیل‌های کشف شده به قدی زیاد بودند که آنها «کابین فسیل» را، به عنوان یک جاذبه‌ی کنار جاده‌ای احداث کردند. به خاطر 5000 فسیلی که در این محل یافت شده، این محل نام "قدیمی ترین ساختمان جهان” را به خود اختصاص است.
 
بزرگ ترین کشفیات علمی در تاریخ ایالات آمریکا (بخش آخر) 


تاريخ : یک شنبه 31 مرداد 1395برچسب:, | | نویسنده : مقدم |