بازي هفته

 

خب! بالاخره انتظارها به سر رسيد و اين هفته شاهد ارائه دو بازي خوب هستيم. البته خبر بهتر اين است كه اين هفته تقريبا پايان دوران كسادي بازي خواهد بود و از اين به بعد بازي‌هاي بزرگ و مطرح بسياري قرار است عرضه شود و تقريبا شهريورماه حسابي درگير خواهيم بود!

Sleeping Dogs يا سگ‌هاي خفته بعد از مدت‌ها انتظار و نمايش‌هاي خيره كننده در نمايشگاه‌هاي مختلف، سرانجام اين هفته عرضه مي‌شود. در اين بازي مي‌توانيد آزادانه در فضاي شهر هنگ‌كنگ بچرخيد و ماموريت‌هاي مختلفي انجام دهيد؛ اما آنچه بازي را از ساير رقيبان متمايز مي‌كند، تمركز و وسواس فراوان سازندگان روي مبارزات نزديك و حالت‌ها و انيميشن‌هاي مختلف براي آن است. همچنين چهره كاراكترها و داستان بازي نيز از ديگر نقاط برجسته اين عنوان به شمار مي‌رود. بعد از مدت‌ها بيكاري سگ‌هاي خفته بهترين اتفاقي است كه مي‌تواند بيفتد.

از طرف ديگر طرفداران سبك Hack’n Slash مي‌توانند شماره دوم عنوان Darksiders را تجربه كنند. با اين‌كه نسخه اول بازي نسبتا متوسطي بود، اما استقبال خوبي از آن به عمل آمد و حالا در اين شماره كنترل مرگ در دستان شما قرار مي‌گيرد. گويا بازي قرار است از هر نظر نسبت به نسخه قبلي بهتر باشد، اما گرافيك آن به نظر چندان تفاوتي نكرده است.

  

جدا از اين بازي‌هاي بزرگ، اين هفته بازي Dust: An Elysian Tail نيز روي شبكه XBLA قرار مي‌گيرد كه يك عنوان اكشن نقش‌آفريني و سايد اسكرولينگ است و تاكيد زيادي روي كمبوهاي ديوانه‌وار در حين اكشن بازي دارد.

تاريخ : سه شنبه 24 مرداد 1391برچسب:, | | نویسنده : مقدم |