ساعت بعدی اپل دوربین‌دار می‌شود / قطع عرضه آی پد مینی
نسل دوم ساعت اپل / Apple watch2 با دکمه‌ای در کنار دکمه اصلی ظاهر می‌شود و قادر به دریافت تماس‌های ویدئویی نیز خواهد بود.

همچنین ساعت بعدی اپل به یُمن اتصالات وای-فای از آیفون مستقل‌تر عمل می‌کند.

محققان و توسعه‌دهندگان ساعت اپل می‌گویند کاربران مالک نسل اول، با شارژ ساعت خود در شب راضی هستند و در پایان شب معمولاً 30 الی 40 درصد باطری همچنان باقی می‌ماند.

به دلیل باکلاس بودن ساعت اپل با بند استیل به قیمت 1000 دلار فاصله قیمتی با ساعت‌های گران‌قیمت 10 هزار دلاری باعث شده تا کاربران بیشتری به‌سوی این ساعت هوشمند ترغیب شوند.

 

قطع توزیع آی پد مینی

اولین مدل آی پد مینی اپل دیگر عرضه نمی‌شود.

به گزارش خبرآنلاین آی پد مینی نسل اول به‌طور رسمی از فروشگاه‌های اپل حذف شدند. این مدل در اواخر 2012 وارد بازار شده بود  ولی باعرضه گسترده آی پد مینی 2 با صفحه رتینا و آی پد مینی 3 مجهز به «تاچ آی دی» موقعیت بدی برای آی پد مینی ایجادشده بود و مدیران اپل تصمیم گرفتند تا با قطع عرضه این محصول بازار را به‌سوی سیستم‌های جدید سوق دهند.

تا پایان قطع کامل عرضه، توزیع آی پد مینی تعمیری و بازسازی‌شده کارخانه‌ای / Refurbished باقیمت نازل از سوی سایر فروشندگان ادامه خواهد داشت و این بدان معناست که سیستم‌عامل آی او اس 9 آخرین سیستم‌عامل برای آی پد مینی خواهد بود.

 
 
تاريخ : شنبه 30 خرداد 1394برچسب:, | | نویسنده : مقدم |