كپكام اعلام كرد تا به اينجا در سال 2012، سود كمپاني 290 درصد افزايش يافته است. در پي آمارهاي اميدواركننده امسال، كپكام به هواداران بازي Dragon’s Dogma كه يك ميليون نسخه از آن را روانه بازار كرده ا‌ست، قول يك ادامه درخور را داد.

تصاويري از بازي PS All-Star Battle Royal به بيرون درز كرده كه تعدادي از كاراكترهاي معرفي نشده اين عنوان را نشان مي‌دهد. در ميان اين كاراكترها، تصوير دانته از بازي شيطان هم مي‌گريد، كول شيطاني از بدنام، ناريكو از شمشير آسماني، ريدن از متال گِر، سك‌بوي از سياره كوچك بزرگ، رچت و كلانك، سر دنيل فورتسك از شيطان وسطي و اسپايك از فرار ميموني به چشم مي‌خورد.

 

كپكام به كساني كه RE6 را مستقيما از فروشگاه آنها سفارش بدهند، يك عدد چتر حقيقي، مزين به طرح سمبوليك كمپاني آمبرلا هديه مي‌كند! در كنار اين هديه، نسخه‌هاي ويژه بسياري براي بازي تدارك ديده شده كه گران‌ترين آنها به قيمت 1200 دلار يك كت چرمي، همانند كت ليون را به همراه دارد!

 

كمپاني ID Software هم به جمع سردمداران نسل بعدي پيوست. جان كارمك و همكاران خبره وي براي يك عنوان بزرگ نسل بعدي در حال استخدام نيرو هستند. دنباله بازي ريج نيز به تائيد رسيد.

 
تاريخ : سه شنبه 24 مرداد 1391برچسب:, | | نویسنده : مقدم |